Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Yüz Germe

Yüz Germe Nedir?

Yüz bölgesindeki sarkmış-kırışmış cildin ve fazlalık yağ dokularının alınıp, kasların ve derinin askılanarak yüzün gerilmesi, gençleştirilmesidir. Yaşlanmaya bağlı olarak kişilerde meydana gelen kırışıklık ve sarkmalar erkeklerde dahil olmak üzere herkesi son derece rahatsız etmektedir.

Bu nedenle kişiler teknolojiden ve gelişen tıptan yararlanarak yüz germe ameliyatı ya da uygulamaları yaptırmak isterler.

Sarkmaların toparlanması ve yaşlanmaya bağlı olan etkilerin giderilmesinde etkili olup günümüzde yaygın bir şekilde cinsiyet fark etmeden tercih edilmektedir.

Merkezimizde yapılan uygulamalarda uzman hekimler konuyla ilgili detaylı bilgileri aktararak son teknolojilerden faydalanıp işlemlerinizi uygulamaktadır.

Yüz Germe Mümkün müdür?

Yüz germe işlemleri kişilerin durumu ve merkezdeki hekimin deneyimine bağlı olarak farklı yöntemlerle yapılmaktadır.

Ameliyatsız olarak gerçekleşen germe işlemleri dolgu, botoks, lazer ışınları yardımıyla yapılırken, cerrahi operasyonlar yardımıyla da kişilerin cilt problemleri giderilmiş olur.

Tüm işlemlerde dikkatli olunması gereken konu ise kişilere doğru yöntemlerin doğru uzman hekimler tarafından steril şartlarda uygulanmasıdır.

Merkezimiz steril ortam ve uzman hekimlerimiz deneyimleri yardımıyla sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir.

Merdiven altı merkezlerde yapılan uygulamalar sonrasında komplikasyonların gelişme olasılığı oldukça yüksektir.

Yüz Germe Nasıl Yapılır?

Ameliyatla yapılan yüze uygulanan germe işlemleri yanı sıra ameliyat korkusu olanlara alternatif olarak da ameliyatsız şekilde yapılan yüz germe uygulamaları mevcuttur. Kişinin sağlık durumu ve merkezin uygulama sistemine bağlı olarak uygulama yöntemi değişebilir.

Ameliyatsız ya da ameliyatla yapılabilen uygulamalarda kişilerin hikayeleri dinlenerek nasıl bir germe işlemi yapılacağına karar verilir. Deride mevcut olan sorunların giderilmesi için uygulanan yöntemler merkezimizde uzman hekimlerin kullandığı son teknoloji cihazlarla yapılmakta ve komplikasyon riski en aza indirilmektedir.

Merkezimizde ameliyatsız ya da ameliyatla gerçekleşen yüz germe fiyatları için de öncelikle randevu oluşturarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yüz Germe Öncesi Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle operasyon ya da uygulama için kişinin muayene olması önemlidir. Uzman hekimlerimiz yüz germe uygulamaları için muayene sırasında tespitler yaparak nasıl bir yöntem uygulanması gerektiğini belirler ve işlemlere bu şekilde doğru yöntemlerle başlamaktadır.

İyileşmenin hızlandırılması için önemli olan konu sigara ve alkol gibi zararlı alışkanlıkları operasyon öncesinde bırakarak sabit bir ilaç kullanımı ya da rahatsızlık bilgisini hekimlerimize aktarmasıdır.

Anestezi şartlarına uygunluğu tespit edilen ve gerekli tetkikleri yapılan hasta tüm işlemlere hazırlanıp süreç başlar. Bu koşulları sağlarken aynı zamanda da süreç hakkında detaylı bilgi alınması önemlidir.

Hangi Hastalarda Yüz Germe Uygun Değildir?

Yüz germe operasyonları oldukça güvenli olup kişilerin ciltlerinde meydana gelen deformasyonların giderilmesi için en etkili estetik uygulamalardır. 16 yaşın üzerinde olan fiziki gelişimini tamamlamış herkese şikayetleri doğrultusunda uygulama yapılabilir.

Merkezimize başvuran hastaların detaylı hikayeleri dinlenerek doğru yöntemlere karar verilir.

Uygun şartlar sağlandığı zaman komplikasyon riski olmayan bir işlem olup yüz germe fiyatları da uygun maliyetlerdedir. Hastaların uygun olup olmadığını hekimlerimiz karar vermektedir.

Tekrar Yüz Germe Olmam Gerekir mi?

Yaşlanma kişiler yaşadığı sürece devam etmektedir. Bu nedenden dolayı yaşlanma etkilerini gidermeye yarayan germe işlemleri uygulanan yönteme bağlı olarak belirli bir süre sonunda etkisini yitirecektir.

Tekrarlama özelliğini kullanmak isteyen kişiler uzman hekimlerimize danışarak uygun görülen süre sonrasında uygulamayı tekrar yaptırabilirler.

Yüz Germe Kalıcılık Süresi Ne Kadardır?

Doğru yöntemler tercih edilerek yapılan germe işlemlerinde kalıcılık süresi 5-10 yıl arası değişmektedir. Ameliyatsız yapılan işlemlerden ziyade ameliyatla yapıla uygulamaların kalıcılığı daha uzundur.

Kalıcılık süresini kişinin yaşam tarzı ve tercih edilen yöntemler belirlemektedir.

Ameliyatla yapılan germe işlemlerinden sonra etkilerin azaldığını fark eden kişiler merkezimize gelerek ameliyatsız yapılan dolgu, botoks gibi ufak dokunuşlarla bu süreyi uzatabilme imkanına sahiptir.

Yüz Germe Sonrası Süreç Nasıl İşler?

Ameliyatsız yapılan uygulamalar sonrasında bir gün içinde kişi gündelik hayatına dönebilir. Ameliyatla yapılan operasyonlarda ise bir iki gün merkezimizde kontrol altında olarak sonrasında gündelik yaşamına hasta devam edebilmektedir.

Operasyon sonrasında oluşabilecek ödemler 72 saatte geçebilirken kişi 10 güne kadar iş hayatına dönebilir.

Yüz Germe Sonrası Belirgin İz Kalır mı?

Gelişen teknolojiyle yapılan germe yöntemlerinde genel olarak saç izi, kulak arkası gibi bölgeler tercih edilmesinden dolayı iz kalma olasılığı çok düşüktür.

Merkezimizde endoskopik yöntemler kullanılarak 1-2 mm kesilerle uygulama yapıldığı için iz kalma riski ortadan kaldırılmış olur.

Yüz Germe Yöntemleri

Ameliyatsız ya da ameliyatla yapılacak germe yöntemleri hastalara bağlı olarak değişmektedir. Ameliyatla yapılan yöntemlerin yanında ameliyatsız yapılan dolgu, botoks gibi enjeksiyon yöntemleriyle de germe işlemleri yapılabilir.

Uzman hekimlerimiz tarafından güvenli bir şekilde işlemleriniz yaptırabilir yepyeni cildinizle hayatınıza konforlu bir şekilde devam edebilirsiniz.

Yüz Germe Riskleri Nelerdir?

Her estetik uygulamada ve her operasyonda olan riskler yüz germe uygulamalarında da mevcuttur. Risklerin oluşmasını ortadan kaldırmak için uygun yöntemler ve doğru şartlar altında yapılmalıdır.

Merkezimizde risklerin en aza indirildiği ve komplikasyon gelişmesinin olmadığı uygulamalar uzman hekimlerimiz tarafından steril şartlarda yapılmaktadır.

Yüz Germe Fiyatları 2021

Yüz germe fiyatları 2021 diğer uygulamalarda da olduğu gibi bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu faktörlerin başında uygulama yöntemi ve kişinin durumu gelmektedir. Bu nedenlerden dolayı öncelikle muayene olunması ve doğru yöntemin uygulanması önem taşır.

Yüz germe fiyatları ile ilgili olarak bilgi almak için mutlaka merkezimizden randevu alınması ve en uygun olan yüz germe fiyatları 2021 uygulanarak işlemlerinizin yaptırılmasını sağlayabilirsiniz.